Overzicht Clubrecords
m.u.v. estafette-records

bijgewerkt t/m 30 juni 2018



 

Meisjes onder 6 jaar

 

Jongens onder 6 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Nina Tjallingii   46.67     
25 m. vrije slag   Nina Tjallingii   38.89     
 

Meisjes 7 jaar

 

Jongens 7 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  22.48    Justin Le   25.39 
50 m. rugcrawl   Isabel Aardema  58.10    Rick Rietbergen  57.69 
25 m. schoolslag   Ela Hutten  23.12    Justin Le   30.34 
50 m. schoolslag   Ela Hutten  56.05    Rick Rietbergen  1:00.66 
25 m. vlinderslag   Julia Westmijze   26.77    Rick Rietbergen  20.77 
25 m. vrije slag   Ela Hutten  19.27    Justin Le   23.40 
50 m. vrije slag   Isabel Aardema  49.51    Rick Rietbergen  50.89 
 

Meisjes 8 jaar

 

Jongens 8 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  19.70    Jeroen de Graaf  21.17 
50 m. rugcrawl   Nynke van der Steur  47.57    Se-Jin Chao  45.80 
100 m. rugcrawl   Isabel Aardema  1:46.00    Rick Rietbergen  1:46.46 
25 m. schoolslag   Nynke van der Steur  22.10    Tony Hacquebord  24.65 
50 m. schoolslag   Nynke van der Steur  46.64    Pim Post  50.10 
100 m. schoolslag   Nynke van der Steur  1.45.88    Rick Rietbergen  1:56.83 
25 m. vlinderslag   Ela Hutten  20.89    Jeroen de Graaf  19.89 
50 m. vlinderslag   Isabel Aardema  49.60    Rick Rietbergen  47.90 
25 m. vrije slag   Nynke van der Steur  17.22    Jeroen de Graaf  17.85 
50 m. vrije slag   Ela Hutten  37.86    Se-Jin Chao  39.10 
100 m. vrije slag   Nynke van der Steur  1.28.60    Rick Rietbergen  1:33.05 
200 m. vrije slag   Nynke van der Steur  3.36.83    Casper Middelhuis  4.05.36 
100 m. wisselslag   Ela Hutten  1.36.70    Rick Rietbergen  1:53.44 
 

Meisjes 9 jaar

 

Jongens 9 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  20.12    Jeroen de Graaf  19.92 
50 m. rugcrawl   Ela Hutten  40.53    Rick Rietbergen  39.97 
100 m. rugcrawl   Sabine Voltman  1:30.67    Se-Jin Chao  1:30.95 
25 m. schoolslag   Nynke van der Steur  22.02    Tony Hacquebord  24.02 
50 m. schoolslag   Sabine Voltman  45.87    Tim Durant  48.74 
100 m. schoolslag   Ela Hutten  1.39.74    Sjoerd Post  1.33.60 
25 m. vlinderslag   Ela Hutten  19.31    Jeroen de Graaf  19.13 
50 m. vlinderslag   Ela Hutten  41.16    Rick Rietbergen  39.93 
25 m. vrije slag   Nynke van der Steur  16.20    Roy Awater  17.83 
50 m. vrije slag   Ela Hutten  36.14    Se-Jin Chao  34.60 
100 m. vrije slag   Xuan Lei Le   1:20.15    Se-Jin Chao  1:22.71 
200 m. vrije slag   Ela Hutten  3.04.64    Jeroen de Graaf  3.16.56 
400 m. vrije slag   Xuan Lei Le   6:36.90     
100 m. wisselslag   Nynke van der Steur  1.31.42    Rick Rietbergen  1:30.95 
200 m. wisselslag   Xuan Lei Le   3:21.44    Casper Middelhuis  4.18.77 
 

Meisjes 10 jaar

 

Jongens 10 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  20.12    Jeroen de Graaf  19.92 
50 m. rugcrawl   Ela Hutten  36.72    Cyril Coonen  38.35 
100 m. rugcrawl   Ela Hutten  1.20.98    Se-Jin Chao  1:25.73 
200 m. rugcrawl   Nynke van der Steur  2.49.07     
25 m. schoolslag   Nynke van der Steur  22.02    Max Middelman  22.35 
50 m. schoolslag   Sabine Voltman  43.68    Pim Post  42.70 
100 m. schoolslag   Sabine Voltman  1:32.75    Pim Post  1.31.10 
200 m. schoolslag   Marieke Koekoek   3:38.78     
25 m. vlinderslag   Ela Hutten  16.96    Jeroen de Graaf  19.13 
50 m. vlinderslag   Amber Aardema   36.80    Sjoerd Post  35.59 
100 m. vlinderslag   Marijn Post  1.25.90     
25 m. vrije slag   Ela Hutten  15.60    Roy Awater  17.83 
50 m. vrije slag   Ela Hutten  32.94    Sjoerd Post  31.70 
100 m. vrije slag   Ela Hutten  1.11.68    Sjoerd Post  1.08.50 
200 m. vrije slag   Amber Aardema   2:37.86    Max Middelman  3.08.06 
400 m. vrije slag   Ela Hutten  5:33.95    Sjoerd Post  5:12.30 
100 m. wisselslag   Ela Hutten  1:21.15    Sjoerd Post  1:21.10 
200 m. wisselslag   Isabel Aardema  3:02.03    Sjoerd Post  2:47.60 
 

Meisjes 11 jaar

 

Jongens 11 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  20.12    Jeroen de Graaf  19.92 
50 m. rugcrawl   Ela Hutten  36.40    Cyril Coonen  36.51 
100 m. rugcrawl   Ela Hutten  1.16.88    Matthijs Westmijze   1:21.39 
200 m. rugcrawl   Amber Aardema   2:48.39    Mika Bongers   2:52.44 
25 m. schoolslag   Nynke van der Steur  22.02    Max Middelman  22.35 
50 m. schoolslag   Isabel Aardema  40.51    Jeroen Voltman  36.30 
100 m. schoolslag   Lois van Oijen   1:27.13    Jeroen Voltman  1:21.55 
200 m. schoolslag   Lois van Oijen   3:08.01    Jeroen Voltman  2:57.54 
25 m. vlinderslag   Ela Hutten  16.96    Jeroen de Graaf  19.13 
50 m. vlinderslag   Amber Aardema   33.28    Sjoerd Post  35.59 
100 m. vlinderslag   Amber Aardema   1:16.04    Cyril Coonen  1:28.49 
200 m. vlinderslag   Amber Aardema   2:59.39     
25 m. vrije slag   Ela Hutten  15.60    Roy Awater  17.83 
50 m. vrije slag   Amber Aardema   31.09    Cyril Coonen  31.01 
100 m. vrije slag   Amber Aardema   1:09.04    Sjoerd Post  1.08.50 
200 m. vrije slag   Amber Aardema   2:29.04    Pim Post  2.22.40 
400 m. vrije slag   Amber Aardema   5:15.45    Pim Post  4:52.20 
800 m. vrije slag   Amber Aardema   11:10.77    Maarten van Gessel  10:45.60 
100 m. wisselslag   Amber Aardema   1:17.51    Maarten van Gessel  1.19.4   
200 m. wisselslag   Ela Hutten  2:48.27    Maarten van Gessel  2:49.60 
 

Meisjes 12 jaar

 

Jongens 12 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  20.12    Jeroen de Graaf  19.92 
50 m. rugcrawl   Romy de Weijer   35.12    Peter Rothengatter   35.04 
100 m. rugcrawl   Isabel Aardema  1:16.29    Sjoerd Post  1.12.50 
200 m. rugcrawl   Amber Aardema   2:40.39    Peter Rothengatter   2:35.54 
25 m. schoolslag   Nynke van der Steur  22.02    Romario Schenker  20.27 
50 m. schoolslag   Esmee Verspiek  38.10    Jeroen Voltman  34.46 
100 m. schoolslag   Isabel Aardema  1:19.79    Jeroen Voltman  1:14.63 
200 m. schoolslag   Isabel Aardema  2:51.28    Jeroen Voltman  2:51.70 
25 m. vlinderslag   Ela Hutten  16.96    Jeroen de Graaf  19.13 
50 m. vlinderslag   Amber Aardema   32.18    Jeroen Voltman  32.73 
100 m. vlinderslag   Amber Aardema   1:13.24    Sjoerd Post  1.12.04 
200 m. vlinderslag   Amber Aardema   2:54.80    Maarten van Gessel  2:48.90 
25 m. vrije slag   Ela Hutten  15.60    Roy Awater  17.83 
50 m. vrije slag   Yentle Muller   29.86    Peter Rothengatter   29.27 
100 m. vrije slag   Yentle Muller   1:05.25    Pim Post  1.03.51 
200 m. vrije slag   Yentle Muller   2:23.15    Pim Post  2.19.30 
400 m. vrije slag   Amber Aardema   5:09.71    Pim Post  4:45.76 
800 m. vrije slag   Marijn Post  10:33.40    Pim Post  9:49.48 
1500 m. vrije slag       Job Esink   26:42.94 
100 m. wisselslag   Isabel Aardema  1:13.24    Sjoerd Post  1:13.05 
200 m. wisselslag   Isabel Aardema  2:39.59    Sjoerd Post  2:35.60 
400 m. wisselslag   Amber Aardema   5:48.20    Sjoerd Post  5:40.00 
 

Meisjes 13 jaar

 

Jongens 13 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  20.12    Jeroen de Graaf  19.92 
50 m. rugcrawl   Marleen Ankersmit  34.39    Peter Rothengatter   32.10 
100 m. rugcrawl   Lois van Oijen   1:11.39    Peter Rothengatter   1:08.02 
200 m. rugcrawl   Isabel Aardema  2:31.86    Peter Rothengatter   2:25.80 
25 m. schoolslag   Nynke van der Steur  22.02    Romario Schenker  20.27 
50 m. schoolslag   Lois van Oijen   36.98    Jeroen Voltman  33.49 
100 m. schoolslag   Lois van Oijen   1:18.10    Jeroen Voltman  1:12.82 
200 m. schoolslag   Isabel Aardema  2:47.94    Jeroen Voltman  2:41.29 
25 m. vlinderslag   Ela Hutten  16.96    Jeroen de Graaf  19.13 
50 m. vlinderslag   Marleen Ankersmit  31.46    Jeroen Voltman  31.49 
100 m. vlinderslag   Amber Aardema   1:10.92    Peter Rothengatter   1:09.36 
200 m. vlinderslag   Amber Aardema   2:42.13    Peter Rothengatter   2:42.63 
25 m. vrije slag   Ela Hutten  15.60    Roy Awater  17.83 
50 m. vrije slag   Yentle Muller   28.88    Peter Rothengatter   27.62 
100 m. vrije slag   Yentle Muller   1:02.36    Peter Rothengatter   59.05 
200 m. vrije slag   Yentle Muller   2:16.10    Peter Rothengatter   2:13.43 
400 m. vrije slag   Isabel Aardema  4:51.97    Matthijs Westmijze   4:50.21 
800 m. vrije slag   Lois van Oijen   10:17.48    Pim Post  9:49.48 
1500 m. vrije slag   Isabel Aardema  20:10.77    Wout Buijtenhuijs  22:00.18 
100 m. wisselslag   Marleen Ankersmit  1:11.82    Peter Rothengatter   1:09.16 
200 m. wisselslag   Amber Aardema   2:32.95    Peter Rothengatter   2:30.71 
400 m. wisselslag   Isabel Aardema  5:24.20    Peter Rothengatter   5:25.82 
 

Meisjes 14 jaar

 

Jongens 14 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  20.12    Jeroen de Graaf  19.92 
50 m. rugcrawl   Loes ter Steeg   32.26    Peter Rothengatter   30.10 
100 m. rugcrawl   Loes ter Steeg   1:09.29    Peter Rothengatter   1:03.54 
200 m. rugcrawl   Loes ter Steeg   2:28.10    Peter Rothengatter   2:20.40 
25 m. schoolslag   Nynke van der Steur  22.02    Romario Schenker  20.27 
50 m. schoolslag   Isabel Aardema  36.05    Jeroen Voltman  32.51 
100 m. schoolslag   Lois van Oijen   1:18.10    Jeroen Voltman  1:10.65 
200 m. schoolslag   Isabel Aardema  2:45.83    Jeroen Voltman  2:37.48 
25 m. vlinderslag   Ela Hutten  16.96    Jeroen de Graaf  19.13 
50 m. vlinderslag   Marleen Ankersmit  31.46    Peter Rothengatter   28.68 
100 m. vlinderslag   Amber Aardema   1:09.65    Peter Rothengatter   1:05.07 
200 m. vlinderslag   Amber Aardema   2:42.13    Peter Rothengatter   2:30.92 
25 m. vrije slag   Ela Hutten  15.60    Roy Awater  17.83 
50 m. vrije slag   Nynke van der Steur  28.47    Peter Rothengatter   25.94 
100 m. vrije slag   Marleen Ankersmit  1:01.42    Peter Rothengatter   55.63 
200 m. vrije slag   Marleen Ankersmit  2:15.08    Peter Rothengatter   2:00.02 
400 m. vrije slag   Isabel Aardema  4:45.51    Peter Rothengatter   4:33.73 
800 m. vrije slag   Isabel Aardema  9:54.86    Melvin van den Born  9:48.20 
1500 m. vrije slag   Isabel Aardema  19:35.57    Melvin van den Born  18:24.56 
100 m. wisselslag   Marleen Ankersmit  1:11.82    Peter Rothengatter   1:03.61 
200 m. wisselslag   Amber Aardema   2:32.92    Peter Rothengatter   2:20.16 
400 m. wisselslag   Isabel Aardema  5:20.13    Peter Rothengatter   4:57.09 
 

Meisjes 15 jaar

 

Jongens 15 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  20.12    Jeroen de Graaf  19.92 
50 m. rugcrawl   Aniek Bloemendaal  31.30    Peter Rothengatter   29.08 
100 m. rugcrawl   Isabel Aardema  1:09.08    Peter Rothengatter   1:02.79 
200 m. rugcrawl   Isabel Aardema  2:26.38    Peter Rothengatter   2:13.95 
25 m. schoolslag   Nynke van der Steur  22.02    Romario Schenker  20.27 
50 m. schoolslag   Isabel Aardema  35.18    Jeroen Voltman  31.90 
100 m. schoolslag   Isabel Aardema  1:15.24    Jeroen Voltman  1:09.89 
200 m. schoolslag   Isabel Aardema  2:43.65    Melvin van den Born  2:33.43 
25 m. vlinderslag   Ela Hutten  16.96    Jeroen de Graaf  19.13 
50 m. vlinderslag   Aniek Bloemendaal  29.98    Peter Rothengatter   27.82 
100 m. vlinderslag   Amber Aardema   1:09.19    Peter Rothengatter   1:03.21 
200 m. vlinderslag   Nynke van der Steur  2.40.41    Peter Rothengatter   2:25.98 
25 m. vrije slag   Ela Hutten  15.60    Roy Awater  17.83 
50 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  27.00    Peter Rothengatter   25.13 
100 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  59.82    Peter Rothengatter   54.03 
200 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  2:09.36    Peter Rothengatter   1:59.36 
400 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  4:39.40    Peter Rothengatter   4:21.46 
800 m. vrije slag   Amber Aardema   9:48.26    Wessel Haverkamp   9:27.82 
1500 m. vrije slag   Isabel Aardema  18:52.11    Maarten van Gessel  18:15.70 
2000 m. vrije slag   Lindsey van der Brink  30:33.94    Marten Jan Verbeek  27:46.66 
100 m. wisselslag   Aniek Bloemendaal  1:07.63    Peter Rothengatter   1:02.47 
200 m. wisselslag   Isabel Aardema  2:29.32    Peter Rothengatter   2:18.14 
400 m. wisselslag   Isabel Aardema  5:17.25    Peter Rothengatter   4:56.95 
 

Meisjes 16 jaar

 

Jongens 16 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  20.12    Jeroen de Graaf  19.92 
50 m. rugcrawl   Aniek Bloemendaal  31.30    Tom Driessen   28.44 
100 m. rugcrawl   Isabel Aardema  1:09.08    Peter Rothengatter   1:02.79 
200 m. rugcrawl   Isabel Aardema  2:26.04    Peter Rothengatter   2:13.95 
25 m. schoolslag   Nynke van der Steur  22.02    Romario Schenker  20.27 
50 m. schoolslag   Isabel Aardema  35.18    Ruben Koek  31.16 
100 m. schoolslag   Isabel Aardema  1:15.24    Matthijs Westmijze   1:09.48 
200 m. schoolslag   Isabel Aardema  2:43.65    Melvin van den Born  2:29.56 
25 m. vlinderslag   Ela Hutten  16.96    Jeroen de Graaf  19.13 
50 m. vlinderslag   Aniek Bloemendaal  29.98    Peter Rothengatter   27.82 
100 m. vlinderslag   Aniek Bloemendaal  1:06.74    Max Middelman  1:02.00 
200 m. vlinderslag   Elvira Jonkers  2.38.20    Peter Rothengatter   2:25.98 
25 m. vrije slag   Ela Hutten  15.60    Roy Awater  17.83 
50 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  27.00    Peter Rothengatter   25.13 
100 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  58.55    Peter Rothengatter   54.03 
200 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  2:09.35    Peter Rothengatter   1:59.36 
400 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  4:39.40    Peter Rothengatter   4:21.46 
800 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  9:39.70    Wessel Haverkamp   9:27.82 
1500 m. vrije slag   Isabel Aardema  18:52.11    Maarten van Gessel  18:08.40 
2000 m. vrije slag   Arlette de Vegt  27:21.94    Wessel Haverkamp   25:14.81 
100 m. wisselslag   Aniek Bloemendaal  1:07.63    Peter Rothengatter   1:02.47 
200 m. wisselslag   Aniek Bloemendaal  2:25.44    Peter Rothengatter   2:18.14 
400 m. wisselslag   Isabel Aardema  5:17.25    Peter Rothengatter   4:56.95 
 

Meisjes 17 jaar

 

Jongens 17 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  20.12    Jeroen de Graaf  19.92 
50 m. rugcrawl   Aniek Bloemendaal  31.30    Tom Driessen   28.23 
100 m. rugcrawl   Isabel Aardema  1:09.08    Peter Rothengatter   1:02.79 
200 m. rugcrawl   Isabel Aardema  2:26.04    Peter Rothengatter   2:13.95 
25 m. schoolslag   Nynke van der Steur  22.02    Romario Schenker  20.27 
50 m. schoolslag   Isabel Aardema  35.18    Ruben Koek  31.04 
100 m. schoolslag   Isabel Aardema  1:15.24    Ruben Koek  1:08.05 
200 m. schoolslag   Isabel Aardema  2:43.65    Melvin van den Born  2:29.56 
25 m. vlinderslag   Ela Hutten  16.96    Jeroen de Graaf  19.13 
50 m. vlinderslag   Aniek Bloemendaal  29.98    Tom Driessen   27.04 
100 m. vlinderslag   Aniek Bloemendaal  1:06.74    Max Middelman  1:02.00 
200 m. vlinderslag   Arlette de Vegt  2:32.67    Peter Rothengatter   2:25.98 
25 m. vrije slag   Ela Hutten  15.60    Roy Awater  17.83 
50 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  27.00    Tom Driessen   24.46 
100 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  58.55    Peter Rothengatter   54.03 
200 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  2:09.35    Peter Rothengatter   1:59.36 
400 m. vrije slag   Nynke van der Steur  4:37.78    Peter Rothengatter   4:21.46 
800 m. vrije slag   Nynke van der Steur  9:32.42    Wessel Haverkamp   9:27.82 
1500 m. vrije slag   Nynke van der Steur  18:25.00    Maarten van Gessel  18:08.40 
2000 m. vrije slag   Nynke van der Steur  26:04.54    Wessel Haverkamp   25:14.81 
100 m. wisselslag   Aniek Bloemendaal  1:07.63    Peter Rothengatter   1:02.47 
200 m. wisselslag   Aniek Bloemendaal  2:25.44    Peter Rothengatter   2:18.14 
400 m. wisselslag   Nynke van der Steur  5:13.32    Peter Rothengatter   4:56.95 
 

Meisjes 18 jaar

 

Jongens 18 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  20.12    Jeroen de Graaf  19.92 
50 m. rugcrawl   Aniek Bloemendaal  31.30    Tom Driessen   27.55 
100 m. rugcrawl   Isabel Aardema  1:09.08    Tom Driessen   1.01.70 
200 m. rugcrawl   Isabel Aardema  2:26.04    Peter Rothengatter   2:13.95 
25 m. schoolslag   Nynke van der Steur  22.02    Romario Schenker  20.27 
50 m. schoolslag   Nynke van der Steur  35.18    Ruben Koek  31.04 
100 m. schoolslag   Nynke van der Steur  1:15.04    Ruben Koek  1:08.05 
200 m. schoolslag   Isabel Aardema  2:43.65    Melvin van den Born  2:29.56 
25 m. vlinderslag   Ela Hutten  16.96    Jeroen de Graaf  19.13 
50 m. vlinderslag   Nynke van der Steur  29.86    Tom Driessen   26.77 
100 m. vlinderslag   Aniek Bloemendaal  1:06.74    Max Middelman  1:02.00 
200 m. vlinderslag   Elvira Jonkers  2.28.50    Peter Rothengatter   2:25.98 
25 m. vrije slag   Ela Hutten  15.60    Roy Awater  17.83 
50 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  27.00    Tom Driessen   24.30 
100 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  58.55    Peter Rothengatter   54.03 
200 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  2:09.35    Peter Rothengatter   1:59.36 
400 m. vrije slag   Nynke van der Steur  4:34.54    Peter Rothengatter   4:21.46 
800 m. vrije slag   Nynke van der Steur  9:32.42    Wessel Haverkamp   9:27.82 
1500 m. vrije slag   Nynke van der Steur  18:11.57    Maarten van Gessel  18:08.40 
2000 m. vrije slag   Nynke van der Steur  25:16.45    Wessel Haverkamp   25:14.81 
100 m. wisselslag   Aniek Bloemendaal  1:07.63    Peter Rothengatter   1:02.47 
200 m. wisselslag   Aniek Bloemendaal  2:25.44    Peter Rothengatter   2:18.14 
400 m. wisselslag   Nynke van der Steur  5:10.07    Peter Rothengatter   4:56.95 
 

Meisjes 19 jaar

 

Jongens 19 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Ela Hutten  20.12    Jeroen de Graaf  19.92 
50 m. rugcrawl   Aniek Bloemendaal  31.30    Tom Driessen   27.55 
100 m. rugcrawl   Arlette de Vegt  1:08.28    Tom Driessen   1.01.70 
200 m. rugcrawl   Isabel Aardema  2:26.04    Peter Rothengatter   2:13.00 
25 m. schoolslag   Nynke van der Steur  22.02    Romario Schenker  20.27 
50 m. schoolslag   Nynke van der Steur  35.18    Sem van Lith  30.78 
100 m. schoolslag   Nynke van der Steur  1:15.04    Ruben Koek  1:08.05 
200 m. schoolslag   Isabel Aardema  2:43.65    Melvin van den Born  2:29.56 
25 m. vlinderslag   Ela Hutten  16.96    Jeroen de Graaf  19.13 
50 m. vlinderslag   Nynke van der Steur  29.86    Tom Driessen   26.77 
100 m. vlinderslag   Aniek Bloemendaal  1:06.74    Peter Rothengatter   58.80 
200 m. vlinderslag   Arlette de Vegt  2:27.74    Peter Rothengatter   2:25.98 
25 m. vrije slag   Ela Hutten  15.60    Roy Awater  17.83 
50 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  27.00    Tom Driessen   24.15 
100 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  58.55    Peter Rothengatter   54.03 
200 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  2:09.35    Peter Rothengatter   1:54.82 
400 m. vrije slag   Nynke van der Steur  4:34.54    Peter Rothengatter   4:11.50 
800 m. vrije slag   Nynke van der Steur  9:32.42    Wessel Haverkamp   9:27.82 
1500 m. vrije slag   Nynke van der Steur  18:11.57    Maarten van Gessel  18:08.40 
2000 m. vrije slag   Nynke van der Steur  25:16.45    Wessel Haverkamp   25:14.81 
100 m. wisselslag   Aniek Bloemendaal  1:07.63    Mike Schel   1:01.85 
200 m. wisselslag   Aniek Bloemendaal  2:25.44    Peter Rothengatter   2:18.14 
400 m. wisselslag   Nynke van der Steur  5:10.07    Peter Rothengatter   4:44.62 
 

Dames senior

 

Heren senior

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
25 m. rugcrawl   Marleen Malais   17.07    Sander de Vrught   14.32 
50 m. rugcrawl   Aniek Bloemendaal  31.30    Peter Rothengatter   27.15 
100 m. rugcrawl   Arlette de Vegt  1:08.28    Iacopo Serafin   1:00.58 
200 m. rugcrawl   Isabel Aardema  2:26.04    Peter Rothengatter   2:10.95 
25 m. schoolslag   Stephanie Rombout  17.59    Sander de Vrught   14.50 
50 m. schoolslag   Nynke van der Steur  35.18    Sylvanio Goedgedrag   30.42 
100 m. schoolslag   Nynke van der Steur  1:15.04    Ruben Koek  1:08.05 
200 m. schoolslag   Isabel Aardema  2:43.65    Melvin van den Born  2:29.56 
25 m. vlinderslag   Nicole Leenders  15.16    Sander de Vrught   12.69 
50 m. vlinderslag   Nynke van der Steur  29.86    Iacopo Serafin   25.74 
100 m. vlinderslag   Aniek Bloemendaal  1:06.74    Peter Rothengatter   58.79 
200 m. vlinderslag   Arlette de Vegt  2:27.74    Andre in het Veld  2.10.33 
25 m. vrije slag   Nicole Leenders  13.71    Sander de Vrught   11.85 
50 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  27.00    Peter Rothengatter   22.95 
100 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  58.55    Peter Rothengatter   51.07 
200 m. vrije slag   Aniek Bloemendaal  2:09.35    Peter Rothengatter   1:54.15 
400 m. vrije slag   Nynke van der Steur  4:34.54    Peter Rothengatter   4:11.50 
800 m. vrije slag   Nynke van der Steur  9:32.42    Mike Schel   9:19.54 
1500 m. vrije slag   Nynke van der Steur  18:11.57    Mike Schel   17:47.39 
2000 m. vrije slag   Nynke van der Steur  25:16.45    Mike Schel   25:14.28 
100 m. wisselslag   Aniek Bloemendaal  1:07.63    Iacopo Serafin   59.93 
200 m. wisselslag   Aniek Bloemendaal  2:25.44    Peter Rothengatter   2:11.25 
400 m. wisselslag   Nynke van der Steur  5:10.07    Peter Rothengatter   4:44.62 
SwimTrack © 2002-2019