Overzicht Clubrecords
m.u.v. estafette-records

bijgewerkt t/m 1 januari 1970


 » Compleet Overzicht  » Alleen 25m clubrecords  » Alleen 50m clubrecords

 

Meisjes 6 jaar en jonger

 

Jongens 6 jaar en jonger

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Mila Oomens   26.62    Bas Bechtold   27.35 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  28.45    Bas Bechtold   28.51 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Ava-luna Stradowski    32.21    Bas Bechtold   36.19 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  23.79    Bas Bechtold   24.48 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Mila Oomens   51.72    Bas Bechtold   57.26 
 

Meisjes 7 jaar

 

Jongens 7 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Flòra Szili-Torok  23.21    Dylan Dortland   23.89 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Flòra Szili-Torok  48.84    Bas Bechtold   56.41 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Mila Oomens   55.22    Chen Xi van Vianen   1:02.33 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Jinth Engelse   1:47.72    Bas Bechtold   2:17.59 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  24.03    Sander de Gruijl  24.70 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  51.32    Bas Bechtold   58.31 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  54.77    Mees Berreboom  1:25.68 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  1:52.22    Joshua Agussalim   2:23.51 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag       Floris den Hartog  2:45.57 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Mila Oomens   24.45    Anshel Hofstede    27.46 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Flòra Szili-Torok  53.23    Mark van Berkel  1:25.20 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  18.94    Sander de Gruijl  20.15 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  41.92    Floris den Hartog  48.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Mila Oomens   44.11     
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  1:34.88    Bas Bechtold   1:52.38 
 

Meisjes 8 jaar

 

Jongens 8 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Jinth Engelse   20.72    Floyd van Hoof    22.17 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Flòra Szili-Torok  43.44    Floyd van Hoof  47.63 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Jinth Engelse   49.07    Lars Stout   54.63 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Flòra Szili-Torok  1:31.17    Floyd van Hoof  1.42.61 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Flòra Szili-Torok  1:42.48     
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  21.64    Merlijn den Hartog  24.32 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  45.99    Thygo van Peppel   51.32 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Mila Oomens   54.16    Anshel Hofstede    55.49 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  1:39.17    Merlijn den Hartog  1:53.51 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  1:49.07    Anshel Hofstede  2.03.12 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Flòra Szili-Torok  19.45    Anshel Hofstede    23.35 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Flòra Szili-Torok  44.74    Owen van Krimpen  54.25 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Flòra Szili-Torok  46.92    Anshel Hofstede    54.49 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Mila Oomens   16.79    Owen van Krimpen    18.48 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  37.34    Anshel Hofstede  39.90 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Mila Oomens   38.57    Owen van Krimpen    42.14 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  1:21.77    Anshel Hofstede  1.30.53 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Mila Oomens   1:26.64    Floris den Hartog  1:46.01 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  3:00.81    Sander de Gruijl  3.09.86 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. vrije slag   Desiree de Koster  5.45.30    Sander de Gruijl  4.48.78 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Flòra Szili-Torok  1:30.45    Anshel Hofstede  1.42.00 
 

Meisjes 9 jaar

 

Jongens 9 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Flòra Szili-Torok  20.07    Merlijn den Hartog  20.78 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Flòra Szili-Torok  40.32    Xander van Essen    42.48 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Flòra Szili-Torok  42.74    Dylan Dortland   45.71 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Flòra Szili-Torok  1:25.14    Floyd van Hoof  1.30.00 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Flòra Szili-Torok  1:29.05     
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Flòra Szili-Torok  3:05.76    Floyd van Hoof  3.12.36 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  20.80    Merlijn den Hartog  23.67 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  43.33    Thygo van Peppel   45.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  45.12    Thygo van Peppel   50.42 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  1:33.39    Anshel Hofstede  1.44.05 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  1:36.05    Thygo van Peppel   1:56.23 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Anne Petersen  4.04.08    Owen van Krimpen  4.06.34 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen  18.32    Sander de Gruijl    18.94 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Flòra Szili-Torok  38.62    Joshua Agussalim   43.52 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Flòra Szili-Torok  40.67    Joshua Agussalim   45.04 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Flòra Szili-Torok  1:31.89    Sander de Gruijl  1.51.02 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Valerie Hesper   1:58.57     
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Jinth Engelse   16.30    Floris den Hartog  16.63 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  34.82    Floris den Hartog  35.75 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Mila Oomens   36.80    Owen van Krimpen    37.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  1:14.95    Sander de Gruijl  1.19.61 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  1:20.57    Owen van Krimpen  1.29.99 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  2:42.02    Owen van Krimpen  2.59.26 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Desiree de Koster  3.40.76    Owen van Krimpen  3.16.87 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. vrije slag   Desiree de Koster  5.00.55    Sander de Gruijl  4.48.78 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  5:45.79    Owen van Krimpen  6.44.48 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Desiree de Koster  7.32.26    Owen van Krimpen  6.40.35 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Flòra Szili-Torok  1:24.18    Sander de Gruijl  1.29.84 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Flòra Szili-Torok  2:59.26    Sander de Gruijl  3.27.35 
 

Meisjes 10 jaar

 

Jongens 10 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Elydjah van der Heul  18.79    Merlijn den Hartog  19.02 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Jinth Engelse   37.71    Sander de Gruijl  39.56 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Jinth Engelse   41.91    Chen Xi van Vianen   41.87 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  1.21.05    Sander de Gruijl  1.22.49 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Jinth Engelse   1:26.36    Floyd van Hoof  1.29.02 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Emma Verkuijl   3:03.34    Floyd van Hoof  3.12.36 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Christina Agussalim  3:55.19    Bas Bechtold   3:29.27 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Isabelle den Hartog  19.68    Merlijn den Hartog  21.73 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  42.36    Thygo van Peppel   45.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  45.12    Sander de Gruijl    46.31 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  1:31.07    Sander de Gruijl  1.38.58 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Flòra Szili-Torok  1:36.05    Anshel Hofstede  1.42.75 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Christina Agussalim  3:34.86    Anshel Hofstede  3.34.93 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Jinth Engelse   3:41.81    Tristan Peltenburg   4:01.54 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen    18.32    Sander de Gruijl    18.94 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Flòra Szili-Torok  37.27    Sander de Gruijl    36.92 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Elydjah van der Heul  40.02    Sander de Gruijl    39.03 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Jinth Engelse   1:26.09    Sander de Gruijl  1.26.36 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Jinth Engelse   1:35.93    Joshua Agussalim   1:46.85 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Isabelle den Hartog  15.13    Merlijn den Hartog  15.79 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Mila Oomens   32.23    Anshel Hofstede  33.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  34.96    Sander de Gruijl    35.19 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  1:11.55    Sander de Gruijl  1.13.72 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Jinth Engelse   1:16.61    Anshel Hofstede  1.18.57 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Flòra Szili-Torok  2:42.02    Floyd van Hoof  2.45.95 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  2:41.64    Bas Bechtold   3:05.73 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  4:09.16    Anshel Hofstede  4.39.20 
 Gezwommen in 50 meter bad 300 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  4.34.20    Floyd van Hoof  4.41.10 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  5:40.97    Floyd van Hoof  5.46.95 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  6.06.77    Floyd van Hoof  6.15.48 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  1.21.38    Sander de Gruijl  1.23.29 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Flòra Szili-Torok  2:59.26    Sander de Gruijl  3.03.73 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Jinth Engelse   3:11.38    Bas Bechtold   3:37.96 
 

Meisjes 11 jaar

 

Jongens 11 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Sanne Slof   17.74    Merlijn den Hartog  17.67 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Mila Oomens   36.06    Sander de Gruijl    36.43 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Marit Huisman   39.73    Chen Xi van Vianen   41.87 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Mila Oomens   1:17.32    Merlijn den Hartog  1:18.28 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  1.22.64    Sander de Gruijl  1.23.62 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Mila Oomens   2:55.81    Robert Lijesen  2.48.9 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  3.05.32    Sander de Gruijl  3.15.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Isabelle den Hartog  18.00    Merlijn den Hartog  19.13 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  35.97    Robert de Gruijl    42.0 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  38.97    Thijs Visser   44.73 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  1:19.34    Robert de Gruijl  1.28.4 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  1:24.08    Sander de Gruijl  1.38.90 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  2:56.76    Robert Lijesen  3.13.6 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  3:09.42    Merlijn den Hartog  3:29.47 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Sanne Slof   16.57    Jeroen Bechtold   16.09 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Mara Tims  34.33    Joshua Agussalim   36.28 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Mila Oomens   38.47    Sander de Gruijl    36.73 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Mara Tims  1:20.82    Sander de Gruijl  1.23.62 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Mara Tims  1:33.47    Anshel Hofstede  1.31.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Mara Tims  3:08.98     
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Marit Huisman   14.90    Jeroen Bechtold   14.75 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  30.34    Robert Lijesen    30.3 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  32.22    Sander de Gruijl    32.98 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  1:05.63    Robert Lijesen  1.06.1 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  1:11.15    Sander de Gruijl  1.13.93 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  2:27.97    Robert Lijesen  2.29.0 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  2:41.64    Sander de Gruijl  2.44.25 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  3:59.61    Sander de Gruijl  4.08.24 
 Gezwommen in 50 meter bad 300 m. vrije slag   Emma Verkuijl   4:15.78    Floyd van Hoof  4.41.10 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Elydjah van der Heul  5:17.71    Robert Lijesen  5.04.6 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Emma Verkuijl   5:39.59    Floyd van Hoof  6.15.48 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  11.26.53    Sander de Gruijl  11.58.73 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  11.40.87     
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  1.19.19    Robert Lijesen  1.17.9 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Elydjah van der Heul  2:45.10    Robert Lijesen  2.47.3 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Elydjah van der Heul  2:55.93    Merlijn den Hartog  3:05.43 
 

Meisjes 12 jaar

 

Jongens 12 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Marit Huisman   16.89    Jeroen Bechtold   15.76 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Marit Huisman   34.86    Jeroen Bechtold   33.64 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Emma Verkuijl   37.87    Jeroen Bechtold   36.34 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  1.15.67    Jeroen Bechtold   1:14.05 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  1.18.02    Jeroen Bechtold   1:17.94 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  2.38.41    Owen van Krimpen  2:39.49 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Emma Verkuijl   2:53.93    Jeroen Bechtold   2:53.18 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Isabelle den Hartog  18.00    Thijs Visser   17.44 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  35.97    Thijs Visser   38.41 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  38.97    Thijs Visser   41.85 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  1:19.34    Stefan Milovanovi  1.22.78 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  1:24.08    Stefan Milovanovic  1.30.90 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Isabelle den Hartog  2:56.40    Stefan Milovanovic  3.05.32 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Isabelle den Hartog  2:59.74    Thijs Visser   3:14.76 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Marit Huisman   16.34    Jeroen Bechtold   14.98 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Mara Tims  34.33    Joshua Agussalim   34.62 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Emma Verkuijl   35.92    Sander de Gruijl    36.73 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen  1.19.40    Owen van Krimpen  1:09.78 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen  1.22.56    Sander de Gruijl  1.19.25 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Mara Tims  3:08.98    Stefan Milovanovic  2.47.80 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Isabelle den Hartog  13.80    Jeroen Bechtold   13.22 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Sanne Slof   29.63    Jeroen Bechtold   29.15 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Sanne Slof   31.73    Steven Nonnekes  31.11 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Isabelle den Hartog  1:04.13    Stefan Milovanovic  1.04.80 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  1.08.16    Sander de Gruijl  1.08.68 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Isabelle den Hartog  2:22.69    Stefan Milovanovic  2.19.01 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  2.29.68    Sander de Gruijl  2.33.62 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  3.49.19    Stefan Milovanovic  3.40.67 
 Gezwommen in 50 meter bad 300 m. vrije slag   Emma Verkuijl   4:00.53     
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  5.04.27    Stefan Milovanovic  5.00.83 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  5.12.37    Thijs Visser   5:50.00 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  10.17.13    Robert de Gruijl  11.04.40 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  10.28.90    Anshel Hofstede  11.58.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  1.16.23    Jeroen Bechtold   1:14.46 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  2.42.32    Stefan Milovanovic  2.42.15 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  2.45.14    Sander de Gruijl  2.56.53 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  4.13.27    Stefan Milovanovic  4.11.23 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  5.38.57    Stefan Milovanovic  5.43.15 
 

Meisjes 13 jaar

 

Jongens 13 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Marit Huisman   16.89    Jeroen Bechtold   15.76 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Marit Huisman   33.24    Ian Minnigh  32.35 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen    35.12    Jeroen Bechtold   33.80 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Emma Verkuijl   1:11.86    Robert Lijesen  1.08.96 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  1.14.70    Jeroen Bechtold   1:14.05 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  2.33.47    Robert Lijesen  2.27.38 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  2.36.45    Jeroen Bechtold   2:40.54 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Isabelle den Hartog  18.00    Thomas Hesper   16.31 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  35.97    Thomas Hesper   35.56 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Isabelle den Hartog  38.66    Jeroen Bechtold   39.80 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  1:19.34    Thomas Hesper   1:17.85 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  1:24.08    Owen van Krimpen  1:22.73 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lis Kop Jansen  2.56.31    Thomas Hesper   2:51.10 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Isabelle den Hartog  2:59.74    Owen van Krimpen  2:59.44 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Marit Huisman   16.34    Jeroen Bechtold   14.98 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Marit Huisman   32.43    Owen van Krimpen  30.70 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Emma Verkuijl   33.82    Owen van Krimpen  31.02 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Miriam vd Velde  1.15.3    Owen van Krimpen  1:05.09 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Emma Verkuijl   1:16.09    Owen van Krimpen  1:05.02 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Miriam vd Velde  2.54.5    Owen van Krimpen  2:28.29 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Emma Verkuijl   3:04.85    Jeroen Bechtold   3:00.53 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Isabelle den Hartog  13.80    Jeroen Bechtold   13.22 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Isabelle den Hartog  29.31    Owen van Krimpen  27.09 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Isabelle den Hartog  29.63    Owen van Krimpen  26.89 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  1.03.77    Owen van Krimpen  59.95 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Isabelle den Hartog  1:05.23    Owen van Krimpen  1:00.28 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Emma Verkuijl   2:16.45    Owen van Krimpen  2:12.21 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  2.24.00    Owen van Krimpen  2:11.41 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. vrije slag   Emma Verkuijl   3:38.19    Owen van Krimpen  3:29.29 
 Gezwommen in 50 meter bad 300 m. vrije slag   Emma Verkuijl   3:53.71    Owen van Krimpen  3:29.07 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Emma Verkuijl   4:48.45    Robert Lijesen  4.39.57 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  5.03.22    Owen van Krimpen  4:39.74 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Petra de Groot   9.50.60    Robert Lijesen  09.38.02 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  10.22.12    Anshel Hofstede  11.58.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Petra de Groot   20.03.60    Robert Lijesen  18.13.01 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag       Robert de Gruijl  22.15.70 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  1.13.30    Jeroen Bechtold   1:12.05 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  2.35.45    Owen van Krimpen  2:28.20 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  2.40.86    Owen van Krimpen  2:31.86 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  4.13.27    Stefan Milovanovic  4.01.22 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  5.30.20    Owen van Krimpen  5.14.75 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  5.40.13    Sander de Gruijl  5.44.01 
 

Meisjes 14 jaar

 

Jongens 14 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Marit Huisman   16.89    Jeroen Bechtold   15.76 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen    33.13    Bastiaan Lijesen  31.08 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen    35.12    Jeroen Bechtold   33.26 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  1.09.26    Owen van Krimpen  1:06.21 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  1.14.70    Sander de Gruijl  1.11.26 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  2.31.16    Kas Kop Jansen  2.21.96 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  2.36.45    Floyd van Hoof  2:31.23 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Amber Hesper   17.50    Thomas Hesper   15.89 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  35.97    Thomas Hesper   34.48 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Isabelle den Hartog  38.66    Thomas Hesper   35.61 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  1:19.34    Thomas Hesper   1:14.70 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  1:24.08    Thomas Hesper   1:18.67 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lis Kop Jansen  2.52.65    Owen van Krimpen  2:40.85 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Isabelle den Hartog  2:59.74    Anshel Hofstede  2.53.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Amber Hesper   16.30    Jeroen Bechtold   14.98 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Marit Huisman   32.43    Owen van Krimpen  28.73 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Chiara Ligthart  32.64    Owen van Krimpen  28.42 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen  1.14.67    Owen van Krimpen  1:02.35 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Emma Verkuijl   1:16.09    Owen van Krimpen  1:04.11 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Miriam vd Velde  2.50.70    Owen van Krimpen  2:21.19 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Joyce Krapels  3.04.18    Stefan Milovanovic  2.43.38 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Isabelle den Hartog  13.80    Jeroen Bechtold   13.22 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Ines Muilwijk  28.96    Owen van Krimpen  25.64 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Isabelle den Hartog  29.63    Owen van Krimpen  26.34 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  1.02.80    Owen van Krimpen  55.73 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Isabelle den Hartog  1:05.23    Owen van Krimpen  59.00 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Petra de Groot   2.16.18    Owen van Krimpen  2:04.27 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Petra de Groot   2.23.61    Owen van Krimpen  2:09.74 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. vrije slag   Petra de Groot   3.32.92    Owen van Krimpen  3:16.46 
 Gezwommen in 50 meter bad 300 m. vrije slag   Petra de Groot   3.43.55    Owen van Krimpen  3:24.76 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Petra de Groot   4.44.69    Owen van Krimpen  4:23.31 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Petra de Groot   4.58.25    Owen van Krimpen  4:31.69 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Petra de Groot   09.50.60    Robert Lijesen  09.38.02 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Petra de Groot   10.11.68    Anshel Hofstede  11.58.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Petra de Groot   18.46.91    Robert Lijesen  18.13.01 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag       Robert de Gruijl  22.15.70 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  1.11.67    Sander de Gruijl  1.08.48 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  2.33.03    Owen van Krimpen  2:19.63 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  2.40.86    Owen van Krimpen  2:28.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. wisselslag   Petra de Groot   4.06.76    Steven Nonnekes  3.52.60 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  5.30.20    Owen van Krimpen  4:55.94 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  5.40.13    Sander de Gruijl  5.25.79 
 

Meisjes 15 jaar

 

Jongens 15 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Marit Huisman   16.89    Jeroen Bechtold   15.76 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  32.68    Bastiaan Lijesen    29.45 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen    33.30    Floyd van Hoof  31.95 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  1.08.88    Floyd van Hoof  1:01.03 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  1.11.35    Bastiaan Lijesen  1.06.99 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  2.27.93    Floyd van Hoof  2:13.02 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  2.33.79    Bastiaan Lijesen  2.27.45 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Amber Hesper   17.50    Thomas Hesper   15.70 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  35.97    Thomas Hesper   32.99 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Isabelle den Hartog  38.66    Steven Nonnekes    34.48 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Lis Kop Jansen  1.19.11    Steven Nonnekes  1.11.02 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Lis Kop Jansen  1.22.72    Steven Nonnekes  1.14.25 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lis Kop Jansen  2.52.65    Robert Lijesen  2.36.10 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Lis Kop Jansen  2.58.42    Owen van Krimpen  2:46.13 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Amber Hesper   15.61    Lars Steekelenburg    14.89 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen    31.56    Steven Nonnekes    28.13 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen    32.53    Owen van Krimpen  28.02 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen  1:12.03    Owen van Krimpen  1:00.37 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen  1.15.19    Owen van Krimpen  1:01.69 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Miriam vd Velde  2.50.7    Owen van Krimpen  2:17.18 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Joyce Krapels  3.04.18    Robert de Gruijl  2.33.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Isabelle den Hartog  13.80    Jeroen Bechtold   13.22 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Lis Kop Jansen    28.43    Owen van Krimpen  24.68 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Lis Kop Jansen    29.29    Owen van Krimpen  26.32 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Petra de Groot   1.01.06    Owen van Krimpen  53.43 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Amber Reijm  1:03.10    Steven Nonnekes    57.11 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  2.12.58    Owen van Krimpen  1:59.42 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Amber Reijm  2:17.37    Owen van Krimpen  2:05.23 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. vrije slag   Lis Kop Jansen  3.29.72    Owen van Krimpen  3:11.71 
 Gezwommen in 50 meter bad 300 m. vrije slag   Petra de Groot   3.41.13    Owen van Krimpen  3:24.76 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Petra de Groot   4.39.61    Robert Lijesen  4.14.01 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Amber Reijm  4:54.61    Owen van Krimpen  4:31.69 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Petra de Groot   09.42.46    Robert Lijesen  08.53.73 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Petra de Groot   10.04.32    Anshel Hofstede  11.58.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Petra de Groot   18.46.91    Robert Lijesen  16.44.78 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag       Robert de Gruijl  22.15.7   
 Gezwommen in 25 meter bad 2000 m. vrije slag   Petra de Groot   25.51.24    Robert Lijesen  23.12.54 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  1.09.39    Steven Nonnekes  1.04.16 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  2.29.28    Owen van Krimpen  2:13.90 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  2.34.55    Owen van Krimpen  2:22.19 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. wisselslag   Petra de Groot   4.06.76    Robert Lijesen  3.39.09 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  5.20.35    Owen van Krimpen  4:45.43 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  5.27.52    Robert de Gruijl  5.16.07 
 

Meisjes 16 jaar

 

Jongens 16 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Merel Barendregt  16.37    Jeroen Bechtold   15.76 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  32.55    Bastiaan Lijesen    27.63 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen    33.30    Bastiaan Lijesen    29.10 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  1.08.88    Floyd van Hoof  58.72 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  1.11.35    Bastiaan Lijesen  1.02.00 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  2.27.93    Floyd van Hoof  2:06.13 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  2.33.79    Floyd van Hoof  2:14.56 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Amber Hesper   17.50    Thomas Hesper   15.09 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Elydjah van der Heul  35.97    Owen van Krimpen  31.48 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Annelou de Jong  37.49    Thomas Hesper   32.56 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Lis Kop Jansen  1.19.11    Robert Lijesen  1.07.47 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Amber Reijm  1:21.97    Thomas Hesper   1:11.83 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lis Kop Jansen  2.51.63    Thomas Hesper   2:32.14 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Lis Kop Jansen  2.58.42    Thomas Hesper   2:39.58 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Merel Barendregt  14.82    Niels Rder  13.86 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen  31.50    Owen van Krimpen  26.08 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen  32.34    Steven Nonnekes    27.24 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen  1:11.30    Owen van Krimpen  57.66 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Lis Kop Jansen  1.12.11    Owen van Krimpen  1:01.69 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Merel Barendregt  2.47.39    Owen van Krimpen  2:17.18 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Denise de Riet  2.42.15    Robert de Gruijl  2.33.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Lizanne Jongenengel    13.69    Emiel Ghali     12.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Petra de Groot     28.20    Robert Lijesen    24.13 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Petra de Groot     28.86    Robert Lijesen    25.10 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Petra de Groot   1.01.06    Owen van Krimpen  52.98 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Petra de Groot   1.01.48    Robert Lijesen    54.56 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Petra de Groot   2.11.67    Robert Lijesen  1.54.93 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Petra de Groot   2.14.96    Robert Lijesen  2.00.59 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. vrije slag   Merel Barendregt  3.28.47    Robert Lijesen  3.06.63 
 Gezwommen in 50 meter bad 300 m. vrije slag   Petra de Groot   3.32.35    Robert Lijesen  3.14.09 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Merel Barendregt  4.38.05    Robert Lijesen  4.05.89 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Merel Barendregt  4.50.43    Robert Lijesen  4.18.23 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Petra de Groot   09.42.46    Robert Lijesen  08.45.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Petra de Groot   10.04.32    Robert Lijesen  9.17.33 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Merel Barendregt  18.41.05    Robert Lijesen  16.28.93 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag       Robert Lijesen  17.30.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 2000 m. vrije slag   Petra de Groot   25.04.68    Robert Lijesen  22.18.08 
 Gezwommen in 50 meter bad 3000 m. vrije slag       Robert Lijesen  36.18.96 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  1.09.39    Owen van Krimpen  1:00.19 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  2.29.28    Robert Lijesen  2.11.86 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  2.33.43    Robert Lijesen  2.17.32 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  3.55.11    Robert Lijesen  3.26.87 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  5.19.73    Robert Lijesen  4.39.37 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  5.27.52    Robert Lijesen  4.53.73 
 

Meisjes 17 jaar

 

Jongens 17 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Merel Barendregt  16.37    Jeroen Bechtold   14.69 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Denise Boereboom   31.40    Bastiaan Lijesen  26.91 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Denise Boereboom   32.62    Bastiaan Lijesen  27.92 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Petra de Groot   1.07.66    Floyd van Hoof  57.11 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Denise Boereboom   1:09.18    Floyd van Hoof  1:00.78 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  2.27.93    Floyd van Hoof  2:03.89 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Lis Kop Jansen  2.33.79    Floyd van Hoof  2:10.18 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Amber Hesper   17.50    Thomas Hesper   14.93 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Denise Boereboom   35.04    Robert Lijesen    30.04 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Denise Boereboom   36.15    Bastiaan Lijesen  31.67 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Denise Boereboom   1:18.79    Robert Lijesen  1.06.11 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Denise Boereboom   1:20.48    Steven Nonnekes  1.10.35 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lis Kop Jansen  2.51.63    Robert Lijesen  2.27.07 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Lis Kop Jansen  2.58.42    Thomas Hesper   2:36.91 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Merel Barendregt  14.82    Jeroen Bechtold   13.65 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Melissa van der Heijden   31.02    Owen van Krimpen  26.08 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Denise Boereboom   31.81    Steven Nonnekes  27.10 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Denise Boereboom   1:07.32    Owen van Krimpen  57.66 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Denise Boereboom   1:09.96    Owen van Krimpen  1:01.69 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Melissa van der Heijden   2:42.26    Robert Lijesen  2.15.63 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Denise de Riet  2.42.15    Robert de Gruijl  2.30.84 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Lizanne Jongenengel    13.69    Emiel Ghali     12.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Maaike vd Brand    27.9    Robert Lijesen    23.07 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Petra de Groot     28.05    Robert Lijesen    24.82 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Petra de Groot   1.00.06    Robert Lijesen    50.70 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Petra de Groot   1.01.48    Robert Lijesen    53.89 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Petra de Groot   2.09.64    Robert Lijesen  1.53.05 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Petra de Groot   2.13.57    Robert Lijesen  1.58.80 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. vrije slag   Petra de Groot   3.26.76    Robert Lijesen  3.06.63 
 Gezwommen in 50 meter bad 300 m. vrije slag   Merel Barendregt  3:30.90    Robert Lijesen  3.12.46 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Merel Barendregt  4:34.61    Robert Lijesen  4.04.95 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Merel Barendregt  4:42.31    Robert Lijesen  4.17.00 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Merel Barendregt  9:39.32    Robert Lijesen  08.33.71 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Merel Barendregt  9:49.30    Robert Lijesen  9.07.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Merel Barendregt  18:28.83    Robert Lijesen  16.28.93 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag       Robert Lijesen  17.10.84 
 Gezwommen in 25 meter bad 2000 m. vrije slag   Petra de Groot   25.04.68    Robert Lijesen  22.11.98 
 Gezwommen in 50 meter bad 3000 m. vrije slag       Robert Lijesen  36.18.96 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Denise Boereboom   1:08.36    Robert Lijesen    58.27 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  2.29.28    Robert Lijesen  2.10.65 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Denise Boereboom   2:32.97    Robert Lijesen  2.13.55 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  3.55.11    Robert Lijesen  3.26.87 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  5.19.73    Robert Lijesen  4.39.37 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  5.27.52    Robert Lijesen  4.51.97 
 

Jongens 18 jaar

 

Jongens 19 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Jeroen Bechtold   14.69    Jeroen Bechtold   14.69 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Bastiaan Lijesen  26.65    Bastiaan Lijesen  26.65 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Bastiaan Lijesen  27.10    Bastiaan Lijesen  27.10 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Floyd van Hoof  57.11    Floyd van Hoof  57.11 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Bastiaan Lijesen  58.37    Bastiaan Lijesen  58.37 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Floyd van Hoof  2:03.89    Floyd van Hoof  2:03.89 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Bastiaan Lijesen  2:08.71    Bastiaan Lijesen  2:08.71 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Thomas Hesper   14.93    Thomas Hesper   14.93 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Robert Lijesen    29.97    Robert Lijesen    29.95 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Robert Lijesen    30.74    Robert Lijesen    30.74 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Robert Lijesen  1.05.06    Robert Lijesen  1.05.06 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Robert Lijesen  1.09.58    Robert Lijesen  1.09.25 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Steven Nonnekes  2:26.51    Robert Lijesen  2.24.56 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Steven Nonnekes  2:33.90    Steven Nonnekes  2:33.90 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Jeroen Bechtold   13.65    Jeroen Bechtold   13.65 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Owen van Krimpen  25.93    Robert Lijesen    25.84 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Robert Lijesen    26.84    Robert Lijesen    26.84 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Owen van Krimpen  56.88    Owen van Krimpen  56.88 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Owen van Krimpen  1:01.06    Robert Lijesen    59.37 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Robert Lijesen  2.15.63    Robert Lijesen  2.10.67 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Robert Lijesen  2.21.84    Robert Lijesen  2.21.84 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Maurits Meeuwisse    12.09    Maurits Meeuwisse    12.09 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Robert Lijesen    22.96    Robert Lijesen    22.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Robert Lijesen    23.67    Robert Lijesen    23.33 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Robert Lijesen    49.98    Robert Lijesen    49.33 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Robert Lijesen    51.83    Robert Lijesen    51.48 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Robert Lijesen  1.53.05    Robert Lijesen  1.53.04 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Robert Lijesen  1.55.96    Robert Lijesen  1.55.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. vrije slag   Robert Lijesen  3.03.92    Robert Lijesen  3.03.92 
 Gezwommen in 50 meter bad 300 m. vrije slag   Owen van Krimpen  3:05.57    Owen van Krimpen  3:05.57 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Robert Lijesen  4.04.95    Robert Lijesen  4.04.95 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Owen van Krimpen  4:10.68    Owen van Krimpen  4:10.68 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Robert Lijesen  08.33.71    Robert Lijesen  08.33.71 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Owen van Krimpen  8:31.78    Owen van Krimpen  8:31.78 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Robert Lijesen  16.28.93    Robert Lijesen  16.28.93 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Owen van Krimpen  16:28.55    Owen van Krimpen  16:28.55 
 Gezwommen in 25 meter bad 2000 m. vrije slag   Robert Lijesen  22.11.98    Robert Lijesen  22.11.98 
 Gezwommen in 50 meter bad 3000 m. vrije slag   Robert Lijesen  36.18.96    Robert Lijesen  36.18.96 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Robert Lijesen    58.27    Robert Lijesen    58.27 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Robert Lijesen  2.10.27    Robert Lijesen  2.07.25 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Robert Lijesen  2.13.30    Robert Lijesen  2.13.30 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. wisselslag   Robert Lijesen  3.19.74    Robert Lijesen  3.19.74 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Robert Lijesen  4.33.47    Robert Lijesen  4.33.47 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Robert Lijesen  4.45.74    Robert Lijesen  4.45.74 
 

Dames senior

 

Heren senior

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. rugcrawl   Merel Barendregt  16.37    Jeroen Bechtold   14.69 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Denise Boereboom   31.23    Bastiaan Lijesen  26.65 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Denise Boereboom   32.22    Bastiaan Lijesen  27.10 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Denise Boereboom   1:06.13    Floyd van Hoof  57.11 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Denise Boereboom   1:09.18    Bastiaan Lijesen  58.37 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Kris Siegers   2:25.36    Floyd van Hoof  2:03.89 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Merel Barendregt  2:32.29    Bastiaan Lijesen  2:08.71 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. schoolslag   Amber Hesper   17.50    Emiel van Beusekom   14.69 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Denise Boereboom   35.04    Robert Lijesen  29.23 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Denise Boereboom   35.96    Robert Lijesen    30.74 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Alysia van Horik  1.17.23    Robert Lijesen  1.05.06 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Denise Boereboom   1:20.48    Robert Lijesen  1.09.25 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Melissa van der Heijden   2:49.26    Robert Lijesen  2.24.56 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Marijke Kommers  2:57.11    Steven Nonnekes  2:33.90 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vlinderslag   Esther Versteeg  14.68    Emiel van Beusekom   12.56 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Denise Boereboom   29.77    Robert Lijesen    25.84 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Denise Boereboom   30.25    Robert Lijesen    26.84 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Esther Versteeg    38.00    Owen van Krimpen  56.88 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Petra de Groot   1:07.65    Robert Lijesen    59.37 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Petra de Groot   2:27.32    Robert Lijesen  2.10.67 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Denise de Riet  2.42.15    Robert Lijesen  2.21.84 
 Gezwommen in 25 meter bad 25 m. vrije slag   Denise de Riet    13.69    Wouter Boog    11.34 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Maaike vd Brand    27.64    Robert Lijesen    22.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Petra de Groot   28.05    Robert Lijesen    23.33 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Petra de Groot   59.21    Robert Lijesen    49.33 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Petra de Groot   1:00.67    Robert Lijesen    51.48 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Petra de Groot   2:08.02    Robert Lijesen  1:51.90 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Petra de Groot   2:10.00    Robert Lijesen  1.55.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. vrije slag   Denise de Riet  3.20.42    Robert Lijesen  3.03.92 
 Gezwommen in 50 meter bad 300 m. vrije slag   Denise de Riet  3.26.10    Owen van Krimpen  3:05.57 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Denise de Riet  4.28.87    Robert Lijesen  4:03.19 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Denise de Riet  4.35.37    Owen van Krimpen  4:10.68 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Denise de Riet  9.03.08    Robert Lijesen  08.33.71 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Denise de Riet  9.20.15    Owen van Krimpen  8:31.78 
 Gezwommen in 50 meter bad 1000 m. vrije slag   Denise de Riet  11.53.18    Emiel van Beusekom   12:00.30 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Denise de Riet  17.21.94    Robert Lijesen  16.28.93 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Denise de Riet  17.41.10    Owen van Krimpen  16:28.55 
 Gezwommen in 25 meter bad 2000 m. vrije slag   Denise de Riet  23.36.65    Robert Lijesen  22.11.98 
 Gezwommen in 50 meter bad 2000 m. vrije slag   Denise de Riet  24.03.29    Emiel van Beusekom   24:06.10 
 Gezwommen in 25 meter bad 3000 m. vrije slag       Michiel I. Boog  35.24.61 
 Gezwommen in 50 meter bad 3000 m. vrije slag   Denise de Riet  36.26.69    Emiel van Beusekom   36:05.86 
 Gezwommen in 50 meter bad 4000 m. vrije slag   Denise de Riet  48.56.75    Emiel van Beusekom   48:00.22 
 Gezwommen in 50 meter bad 5000 m. vrije slag   Denise de Riet  1:01:28.62    Emiel van Beusekom   59:50.69 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Denise Boereboom   1:08.36    Robert Lijesen    58.27 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Petra de Groot   2:27.89    Robert Lijesen  2.07.25 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Denise Boereboom   2:32.97    Robert Lijesen  2.13.30 
 Gezwommen in 25 meter bad 300 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  3.55.11    Robert Lijesen  3.19.74 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Petra de Groot   5:16.19    Robert Lijesen  4.33.47 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Lis Kop Jansen  5.27.52    Robert Lijesen  4.45.74 
SwimTrack © 2002-2018