Overzicht Clubrecords
m.u.v. estafette-records

bijgewerkt t/m 8 maart 2020


 » Compleet Overzicht  » Alleen 25m clubrecords  » Alleen 50m clubrecords

 

Meisjes onder 7 jaar

 

Jongens onder 7 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Fenna Westerneng  50.70    Lars Thül  1:01.20 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Eva Brouwer  57.21   
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Eva Brouwer   57.21    Milan Eikenaar   57.28 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Carlein Polinder  2:12.54    Seb Pieterman   2:09.18 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Fenna Westerneng  56.73    Floris Meijers   1:02.78 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Eva Brouwer   59.69   
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Eva Brouwer  59.69    Floris Meijers   1:12.37 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Fenna Westerneng  2:05.18    Seb Pieterman   2:26.90 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Fenna Westerneng  45.82    Thom van Essen   1.00.37 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Marit van Tricht   1:03.18   
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Marit van Tricht   1:03.18    Milan Eikenaar   50.99 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Fenna Westerneng  1:40.09    Seb Pieterman   2:13.11 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Fenna Westerneng  1:53.69     
 

Meisjes 8 jaar

 

Jongens 8 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Lisanne Nijland  50.13    Milan Schutrup   48.33 
Milan Schutrup  48.33 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Dieuwke Cleveringa   47.91    Tristan Meijers   49.16 
Tristan Meijers  49.16 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lisanne Nijland  1:39.72    Sven Klink  1:51.31 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Lisanne Nijland  1:48.71    Tristan Meijers   1:43.12 
Tristan Meijers  1:43.12 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Lisanne Nijland  50.36    Milan Eikenaar   53.26 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Dieuwke Cleveringa   51.97    Tristan Meijers   56.94 
Tristan Meijers  56.94 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Lisanne Nijland  1:46.93    Sven Klink  1:58.38 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Carlein Polinder  2:08.08    Quinn Heederik  2:09.39 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Lisanne Nijland  50.73    Sven Klink  54.85 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Sanne Gerrits  1.01.55     
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Carlein Polinder  42.53    Sven Klink  40.41 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Dieuwke Cleveringa   45.30    Tristan Meijers   43.42 
Tristan Meijers  43.42 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Lisanne Nijland  1:36.65    Tristan Meijers   1:34.28 
Tristan Meijers  1:34.28 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Carlein Polinder  1:40.14    Tristan Meijers   1:32.11 
Tristan Meijers  1:32.11 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Lisanne Nijland  3:53.62    Mees Rienties   3:41.03 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Carlein Polinder  3:40.85     
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Carlein Polinder  8:14.70    Quinn Heederik  8:17.56 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Lisanne Nijland  1:40.76    Tristan Meijers   1:45.45 
Tristan Meijers  1:45.45 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag       Quinn Heederik  4:06.45 
 

Meisjes 9 jaar

 

Jongens 9 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Sanne Gerrits    44.52    Tristan Meijers  41.87 
Tristan Meijers   41.87 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Dieuwke Cleveringa   45.23    Milan Schutrup  42.67 
Milan Schutrup   42.67 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lisanne Nijland  1:31.04    Sven Klink  1:28.23 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Dieuwke Cleveringa   1:41.20    Niels Epema  1:31.43 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Lisanne Nijland  46.83    Sven Klink  49.19 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Sanne Gerrits    47.78    Kylian Heederik  49.84 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Lisanne Nijland  1:38.82    Sven Klink  1:41.99 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Dieuwke Cleveringa   1:46.43    Kylian Heederik  1:39.61 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lieke Visscher  4:23.42     
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Dieuwke Cleveringa   3:46.22    Niels Epema  3:45.45 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Lotte Pieterman  45.33    Sven Klink  41.37 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Sanne Gerrits    53.40    Quinn Heederik  42.18 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag       Quinn Heederik  1:50.44 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Lotte Pieterman  1:54.17    Kylian Heederik  1:57.95 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Lotte Pieterman  36.09    Sven Klink  33.87 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Dieuwke Cleveringa   38.56    Milan Schutrup   39.45 
Milan Schutrup  39.45 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Naomi Polinder  1:24.51    Sven Klink  1:15.51 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Dieuwke Cleveringa   1:27.47    Sven Klink  1:19.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Dieuwke Cleveringa   3:15.96    Sven Klink  3:10.71 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Dieuwke Cleveringa   3:09.79    Sven Klink  2:56.26 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Imre Reijnders  7:01.54    Sven Klink  6:35.55 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Lisanne Nijland  1:34.22    Sven Klink  1:29.65 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Lotte Pieterman  3:24.32    Kylian Heederik  3:17.71 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag       Sven Klink  3:19.46 
 

Meisjes 10 jaar

 

Jongens 10 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  38.85    Kylian Heederik  38.68 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Lynn Reitsma  41.45    Leo Brandsma  0.41.80 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  1:23.26    Kylian Heederik  1:20.30 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  1:25.91    Kylian Heederik  1:22.92 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Amber Kanis  3:35.76     
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Fay Boxum   40.36   
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Fay Boxum  40.36    Kylian Heederik  41.74 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Fay Boxum   42.25   
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Fay Boxum  42.25    Kylian Heederik  44.31 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Fay Boxum  1:27.16   
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Fay Boxum   1:27.16    Kylian Heederik  1:29.25 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Fay Boxum   1:30.72   
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Fay Boxum  1:30.72    Kylian Heederik  1:32.96 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Esmee Kemerink  4:11.69     
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  3:38.00    Kylian Heederik  3:19.45 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Fay Boxum   37.78   
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Fay Boxum  37.78    Kylian Heederik  35.85 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Fay Boxum   38.55   
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Fay Boxum  38.55    Kylian Heederik  37.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Fay Boxum   1:26.41   
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Fay Boxum  1:26.41    Kylian Heederik  1:28.16 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Fiona Kalvenhaar  1.36.80    Ronald Fijn  1.29.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Lotte Pieterman  33.72    Kylian Heederik  32.73 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Fay Boxum   32.07   
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Fay Boxum  32.07    Tristan Scholten  34.54 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Sandra Ton   1.12.90    Kylian Heederik  1:12.37 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Fay Boxum   1:11.71   
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Fay Boxum  1:11.71    Tristan Scholten  1:13.46 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Fay Boxum  2:32.40   
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Fay Boxum   2:32.40    Kylian Heederik  2:43.99 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Naomi Polinder  2:56.49    Tristan Scholten  2:56.15 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Fay Boxum   5:26.11   
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Fay Boxum  5:26.11    Dick Nijmeyer  5.39.40 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Kika Meyers  6.04.20    Erik Duim  5.51.70 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Naomi Polinder  13:27.92    Niels Epema  12:19.18 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag       Tristan Scholten  12:34.46 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Fay Boxum   1:17.51   
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Fay Boxum  1:17.51    Kylian Heederik  1:23.01 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Fay Boxum   2:49.19   
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Fay Boxum  2:49.19    Kylian Heederik  2:54.99 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Fay Boxum   2:55.02   
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Fay Boxum  2:55.02    Kylian Heederik  3:00.98 
 

Meisjes 11 jaar

 

Jongens 11 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Lynn Reitsma  36.85    Kylian Heederik  36.63 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Esmée Mulder  36.27   
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Esmée Mulder   36.27    Tristan Scholten  40.20 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  1:18.39    Tristan Scholten  1:16.36 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Esmée Mulder   1:14.79   
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Esmée Mulder  1:14.79    Kylian Heederik  1:20.28 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  2:49.69    Kylian Heederik  2:44.63 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Esmée Mulder   2:42.42   
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Esmée Mulder  2:42.42     
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Fay Boxum  40.36   
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Fay Boxum   40.36    Kylian Heederik  39.88 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Esmée Mulder  41.03   
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Esmée Mulder   41.03    Kylian Heederik  41.94 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Fay Boxum  1:27.16   
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Fay Boxum   1:27.16    Kylian Heederik  1:23.37 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Esmée Mulder   1:27.78   
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Esmée Mulder  1:27.78    Kylian Heederik  1:27.44 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  3:13.16    Kylian Heederik  3:01.53 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  3:16.88    Daniel Meyers  3.14.90 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Lynn Reitsma  33.61    Kylian Heederik  34.94 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Lynn Reitsma  36.49    Kylian Heederik  35.69 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Laetitia Klemisch  1.19.60    Tristan Scholten  1:21.39 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Esmée Mulder   1:24.21   
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Esmée Mulder  1:24.21    Tristan Scholten  1:26.94 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Trista Gort  3:51.27    Kylian Heederik  3:20.15 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Kim Bokking  4.03.77     
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Lotte Pieterman  30.98    Tristan Scholten  30.83 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Lynn Reitsma  31.63    Tristan Scholten  31.31 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Lynn Reitsma  1:09.33    Tristan Scholten  1:04.82 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Esmée Mulder  1:05.83   
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Esmée Mulder   1:05.83    Tristan Scholten  1:06.07 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Fay Boxum   2:32.40   
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Fay Boxum  2:32.40    Tristan Scholten  2:25.56 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Esmée Mulder  2:21.38   
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Esmée Mulder   2:21.38    Tristan Scholten  2:28.54 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Laetitia Klemisch  5.19.30    Tristan Scholten  5:10.85 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Esmée Mulder   5:08.43   
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Esmée Mulder  5:08.43    Tristan Scholten  5:15.17 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Naomi Polinder  12:38.89    Thijs van Erp  11:33.37 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Naomi Polinder  12:50.10    Tristan Scholten  11:17.82 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Fay Boxum   1:17.51   
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Fay Boxum  1:17.51    Kylian Heederik  1:18.24 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Fay Boxum  2:49.19   
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Fay Boxum   2:49.19    Kylian Heederik  2:47.15 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Esmée Mulder   2:45.59   
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Esmée Mulder  2:45.59    Kylian Heederik  2:54.91 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Lotte Pieterman  6:43.74     
 

Meisjes 12 jaar

 

Jongens 12 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Lynn Reitsma  34.20    Tristan Scholten  35.01 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Lynn Reitsma  34.23    Tristan Scholten  35.31 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  1:14.77    Tristan Scholten  1:13.75 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  1:14.75    Tristan Scholten  1:14.93 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  2:39.44    Kylian Heederik  2:44.63 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Esmée Mulder  2:42.42   
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Esmée Mulder   2:42.42    Tristan Scholten  2:44.78 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Lotte Pieterman  40.30    Roger Gerrits    37.52 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Lotte Pieterman  39.71    Storm Boxum   37.06 
Storm Boxum  37.06 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Lilian Visscher  1.24.80    Roger Gerrits  1.20.95 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Lotte Pieterman  1:23.65    Storm Boxum   1:19.42 
Storm Boxum  1:19.42 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lilian Visscher  3.03.70    Roger Gerrits  2.58.06 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  3:05.80    Roger Gerrits  3.08.83 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Lynn Reitsma  32.78    Tristan Scholten  32.72 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Lynn Reitsma  32.33    Tristan Scholten  32.96 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Irene Bakker  1.15.40    Tristan Scholten  1:13.95 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Irene Bakker  1.17.90    Tristan Scholten  1:17.00 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Irene Bakker  2.54.70    Gerard Nijmeyer  2.53.80 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Kim Bokking  4.03.77    Tristan Scholten  3:01.80 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Lynn Reitsma  28.79    Tristan Scholten  27.88 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Lynn Reitsma  28.75    Tristan Scholten  28.59 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Lynn Reitsma  1:03.79    Tristan Scholten  1:01.12 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Lynn Reitsma  1:04.32    Tristan Scholten  1:01.88 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Lynn Reitsma  2:21.16    Tristan Scholten  2:16.94 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Esmée Mulder  2:21.38   
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Esmée Mulder   2:21.38    Storm Boxum  2:21.29 
Storm Boxum   2:21.29 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Irene Bakker  5.10.10    Tristan Scholten  4:56.88 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Esmée Mulder  5:08.43   
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Esmée Mulder   5:08.43    Storm Boxum   5:01.74 
Storm Boxum  5:01.74 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Irene Bakker  10.52.00    Tristan Scholten  10:37.82 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Sandra Ton  11.06.80    Tristan Scholten  10:47.53 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Dorien Bouter  24:15.18    Tristan Scholten  19:51.72 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag       Tristan Scholten  20:16.20 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Fay Boxum   1:17.51   
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Fay Boxum  1:17.51    Robin Schutrup   1:14.70 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Irene Bakker  2.48.10    Tristan Scholten  2:40.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Esmée Mulder  2:45.59   
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Esmée Mulder   2:45.59    Storm Boxum   2:37.57 
Storm Boxum  2:37.57 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Lilian Visscher  6.16.80    Tristan Scholten  5:39.24 
 

Meisjes 13 jaar

 

Jongens 13 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  31.68    Daan Rienties   33.11 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Lynn Reitsma  34.23    Daan Rienties   34.64 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  1:08.45    Daan Rienties   1:09.98 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  1:12.47    Daan Rienties   1:13.24 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  2:29.88    Robert Voogd  2.43.92 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  2:37.49    Tristan Scholten  2:44.78 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Lotte Pieterman  35.34    Roger Gerrits    34.97 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Lotte Pieterman  36.66    Storm Boxum  37.06 
Storm Boxum   37.06 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Lotte Pieterman  1:15.02    Roger Gerrits  1.15.75 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Lotte Pieterman  1:20.12    Storm Boxum  1:19.42 
Storm Boxum   1:19.42 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  2:44.44    Roger Gerrits  2.47.92 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  2:52.37    Roger Gerrits  2.54.82 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Lotte Pieterman  32.44    Daan Rienties   32.15 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Lynn Reitsma  32.33    Tristan Scholten  32.96 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Aranka Jorink  1.13.50    Tristan Scholten  1:13.95 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Aranka Jorink  1.17.20    Daniel van de Weerd  1.14.90 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Aranka Jorink  2.46.60    Daniel van de Weerd  2.53.80 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Aranka Jorink  3.01.10    Tristan Scholten  3:01.80 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Lotte Pieterman  27.71    Daan Rienties   26.81 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  28.54    Daan Rienties   27.47 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Lotte Pieterman  1:01.08    Daan Rienties   59.83 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  1:02.73    Tristan Scholten  1:01.88 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  2:14.65    Tristan Scholten  2:16.94 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  2:15.30    Storm Boxum  2:21.29 
Storm Boxum   2:21.29 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  4:48.45    Tristan Scholten  4:56.88 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  4:50.18    Dick Nijmeyer  4.59.60 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  10:12.89    Tristan Scholten  10:37.82 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Sandra Ton  11.06.80    Tristan Scholten  10:47.53 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  19:14.34    Tristan Scholten  19:51.72 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag       Tristan Scholten  20:16.20 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  1:14.24    Robert Voogd  1.13.76 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Lotte Pieterman  2:31.01    Tristan Scholten  2:40.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  2:38.48    Storm Boxum  2:37.57 
Storm Boxum   2:37.57 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Lotte Pieterman  5:37.44    Tristan Scholten  5:39.24 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Aranka Jorink  6.01.60    Matthias van Dijk  6:18.97 
 

Meisjes 14 jaar

 

Jongens 14 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  31.68    Wouter Oversteegen    31.87 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Lynn Reitsma  34.23    Floris Nederburgh  31.39 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  1:08.45    Daan Rienties   1:06.85 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  1:12.47    Floris Nederburgh  1:10.60 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  2:29.88    Harry Futselaar  2.31.10 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  2:37.49    Harry Futselaar  2.35.60 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Lotte Pieterman  35.34    Christiaan Spaay  0.34.20 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Lotte Pieterman  36.66    Mees Rienties   36.75 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Lotte Pieterman  1:15.02    Roger Gerrits  1.14.75 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Lotte Pieterman  1:20.12    Roger Gerrits  1.17.08 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  2:44.44    Roger Gerrits  2.42.31 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  2:52.37    Roger Gerrits  2.46.38 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Gabrielle Bolk  31.55    Toine Wilke    29.93 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Gabrielle Bolk  31.13    Floris Nederburgh  29.95 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Gabrielle Bolk  1:09.51    Joost Hillebrand  1.08.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Gabrielle Bolk  1:10.67    Daniel van de Weerd  1.09.30 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Gabrielle Bolk  2:44.84    Daniel van de Weerd  2.40.10 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Gabrielle Bolk  2:41.16    Daniel van de Weerd  2.40.10 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Lotte Pieterman  27.71    Daan Rienties   26.81 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  28.36    Daan Rienties   26.99 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  1:00.31    Floris Nederburgh  59.17 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  1:00.69    Floris Nederburgh  1:00.96 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  2:10.76    Edwin Vos  2.15.30 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  2:09.41    Roger Gerrits  2.19.28 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  4:41.35    Dick Nijmeyer  4.41.20 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  4:39.64    Dick Nijmeyer  4.53.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  9:48.47    Dick Nijmeyer  10.25.50 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  10:05.23    Dick Nijmeyer  10.25.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  19:14.34    Dick Nijmeyer  18.15.20 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Isabelle Meinema  20:27.72   
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Isabelle Meinema   20:27.72    Tristan Scholten  20:16.20 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  1:12.70    Roger Gerrits  1.11.06 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Lotte Pieterman  2:31.01    Daniel van de Weerd  2.27.10 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  2:32.21    Daniel van de Weerd  2.32.00 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  5:30.51    Daniel van de Weerd  5.26.80 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  5:40.54    Daniel van de Weerd  5.28.40 
 

Meisjes 15 jaar

 

Jongens 15 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  31.68    Floris Nederburgh  30.07 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Djamilla Gerner   34.09    Floris Nederburgh  31.39 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  1:08.45    Floris Nederburgh  1:04.80 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  1:12.47    Floris Nederburgh  1:08.67 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  2:29.88    Floris Nederburgh  2:22.76 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  2:37.49    Harry Futselaar  2.30.00 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Lotte Pieterman  35.34    Melvin Marte  0.31.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Lotte Pieterman  36.66    Melvin Marte  0.33.80 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Lotte Pieterman  1:15.02    Melvin Marte  1.12.10 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Lotte Pieterman  1:20.12    Melvin Marte  1.14.60 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  2:44.44    Roger Gerrits  2.39.22 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  2:52.37    Roger Gerrits  2.44.12 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Aranka Jorink  0.30.60    Floris Nederburgh  27.70 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Gabrielle Bolk  30.84    Floris Nederburgh  29.95 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Aranka Jorink  1.07.80    Melvin Marte  1.04.42 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Aranka Jorink  1.09.34    Floris Nederburgh  1:05.51 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Aranka Jorink  2.37.60    Floris Nederburgh  2:33.34 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Gabrielle Bolk  2:41.16    Daniel van de Weerd  2.40.10 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  27.21    Melvin Marte    26.06 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  27.71    Floris Nederburgh  26.75 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  58.07    Floris Nederburgh  56.59 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  59.86    Michael Bolk  58.48 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  2:05.31    Michael Bolk  2:06.80 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  2:09.41    Michael Bolk  2:08.85 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  4:37.56    Michael Bolk  4:35.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  4:38.62    Michael Bolk  4:39.47 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  9:26.94    Michael Bolk  9:36.36 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  9:50.68    Dick Nijmeyer  10.25.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  18:09.87    Alexander Hulleman  18.06.50 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Isabelle Meinema   20:27.72   
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Isabelle Meinema  20:27.72    Dick Nijmeyer  19.18.80 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  1:09.80    Melvin Marte  1.06.03 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  2:26.58    Daniel van de Weerd  2.24.00 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  2:29.58    Daniel van de Weerd  2.26.30 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Aranka Jorink  5.22.60    Michael Bolk  5:08.38 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  5:40.54    Michael Bolk  5:19.20 
 

Meisjes 16 jaar

 

Jongens 16 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  31.68    Floris Nederburgh  29.09 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Aranka Jorink  0.33.80    Floris Nederburgh  31.39 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  1:08.45    Floris Nederburgh  1:04.13 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Saskia Kliphuis  1.12.10    Floris Nederburgh  1:08.67 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  2:29.88    Michael Bolk  2:22.34 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  2:37.49    Michael Bolk  2:29.71 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Lotte Pieterman  35.34    Melvin Marte  0.31.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Djamilla Gerner   35.48    Melvin Marte  0.33.80 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Lotte Pieterman  1:15.02    Melvin Marte  1.10.72 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Lotte Pieterman  1:20.12    Michael Bolk  1:13.88 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  2:44.44    Michael Bolk  2:35.16 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  2:52.37    Michael Bolk  2:43.86 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Aranka Jorink  0.30.16    Floris Nederburgh  27.67 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Aranka Jorink  0.30.20    Michael Bolk  28.42 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Aranka Jorink  1.07.10    Floris Nederburgh  1:02.91 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Aranka Jorink  1.09.34    Daniel van de Weerd  1.05.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Aranka Jorink  2.36.97    Erik Hooyschuur  2.22.50 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Gabrielle Bolk  2:41.16    Erik Hooyschuur  2.32.20 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  27.21    Daniel van de Weerd    25.50 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  27.71    Daniel van de Weerd  0.26.20 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  58.07    Michael Bolk  55.69 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  59.86    Michael Bolk  56.04 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  2:05.31    Michael Bolk  2:02.40 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  2:09.41    Michael Bolk  2:06.45 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  4:37.56    Michael Bolk  4:28.50 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  4:38.62    Alexander Hulleman  4.34.52 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  9:26.94    Alexander Hulleman  9.11.68 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Danielle Meinema  9:42.36   
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Danielle Meinema   9:42.36    Dick Nijmeyer  10.25.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  18:09.87    Alexander Hulleman  17.22.57 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Danielle Meinema   18:23.36   
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Danielle Meinema  18:23.36    Michael Bolk  19:10.92 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Aranka Jorink  1.09.40    Michael Bolk  1:04.72 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  2:26.58    Michael Bolk  2:18.65 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  2:29.58    Michael Bolk  2:24.29 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Aranka Jorink  5.19.64    Michael Bolk  4:55.42 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Danielle Meinema   5:15.82   
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Danielle Meinema  5:15.82    Michael Bolk  5:09.02 
 

Meisjes 17 jaar

 

Jongens 17 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  31.68    Floris Nederburgh  28.80 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Aswinha ten Klooster  0.33.60    Floris Nederburgh  29.44 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Diana van Oort  1.08.30    Floris Nederburgh  1:02.68 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Diana van Oort  1.11.92    Floris Nederburgh  1:07.27 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Lotte Pieterman  2:29.88    Michael Bolk  2:22.34 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Aswinha ten Klooster  2.33.50    Michael Bolk  2:29.71 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Djamilla Gerner   34.33    Melvin Marte  0.31.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Djamilla Gerner   35.48    Bart Klopenmaker  0.32.00 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Lotte Pieterman  1:15.02    Bart Klompenmaker  1.08.70 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Lotte Pieterman  1:20.12    Bart Klopenmaker  1.11.20 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  2:44.44    Michael Bolk  2:30.34 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  2:52.37    Michael Bolk  2:38.52 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Aranka Jorink  0.30.16    Floris Nederburgh  27.40 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Aranka Jorink  0.30.20    Floris Nederburgh  28.18 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Aranka Jorink  1.07.10    Floris Nederburgh  1:01.90 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Aranka Jorink  1.09.34    Floris Nederburgh  1:05.31 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Aranka Jorink  2.36.97    Erik Hooyschuur  2.22.50 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Gabrielle Bolk  2:41.16    Erik Hooyschuur  2.32.20 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  27.21    Michael Bolk  24.95 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  27.71    Michael Bolk  25.65 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  58.07    Michael Bolk  53.79 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  59.86    Michael Bolk  55.97 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  2:05.31    Michael Bolk  1:59.44 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  2:09.41    Michael Bolk  2:05.51 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  4:37.56    Michael Bolk  4:25.86 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  4:38.62    Alexander Hulleman  4.34.52 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  9:26.94    Alexander Hulleman  9.11.68 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Danielle Meinema  9:42.36   
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Danielle Meinema   9:42.36    Dick Nijmeyer  10.25.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  18:09.87   
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  18:09.87    Alexander Hulleman  17.22.57 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Danielle Meinema   18:23.36   
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Danielle Meinema  18:23.36    Michael Bolk  19:10.92 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Aranka Jorink  1.09.40    Michael Bolk  1:03.23 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  2:26.58    Michael Bolk  2:16.45 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  2:29.58    Michael Bolk  2:24.29 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Aranka Jorink  5.19.64    Michael Bolk  4:55.42 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Danielle Meinema   5:15.82   
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Danielle Meinema  5:15.82    Michael Bolk  5:09.02 
 

Jongens 18 jaar

 

Jongens 19 jaar

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Floris Nederburgh  28.80    Willem Jan Huisman  28.73 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Floris Nederburgh  29.44    Floris Nederburgh  29.44 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Floris Nederburgh  1:02.68    Arjan Dolstra  1.01.00 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Floris Nederburgh  1:07.27    Willem Jan Huisman  1:06.18 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Michael Bolk  2:22.34    Arjan Dolstra  2.15.50 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Michael Bolk  2:29.71    Willem Jan Huisman  2:25.82 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Bart Klompenmaker  0.30.81    Willem Jan Huisman  33.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Bart Klopenmaker    31.60    Bart Klopenmaker  0.30.70 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Bart Klompenmaker  1.05.80    Bart Klompenmaker  1.04.70 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Bart Klopenmaker  1.10.50    Bart Klopenmaker  1.08.00 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Bart Klompenmaker  2.26.90    Bart Klompenmaker  2.23.40 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Bart Klopenmaker  2.35.70    Bart Klopenmaker  2.32.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Floris Nederburgh  27.40    Floris Nederburgh  27.40 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Floris Nederburgh  28.18    Willem Jan Huisman  27.11 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Floris Nederburgh  1:01.90    Willem Jan Huisman  1:01.15 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Floris Nederburgh  1:05.31    Willem Jan Huisman  1:04.55 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Erik Hooyschuur  2.22.50    Erik Hooyschuur  2.22.50 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Erik Hooyschuur  2.32.20    Erik Hooyschuur  2.32.20 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Daniel van de Weerd  0.24.70    Daniel van de Weerd  0.24.30 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Michael Bolk  25.65    Willem Jan Huisman  25.31 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Michael Bolk  53.79    Michael Bolk  53.79 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Michael Bolk  55.97    Michael Bolk  55.97 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Michael Bolk  1:59.44    Michael Bolk  1:59.44 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Michael Bolk  2:05.51    Michael Bolk  2:05.51 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Michael Bolk  4:25.86    Arjan Dolstra  4.16.90 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Alexander Hulleman  4.34.52    Alexander Hulleman  4.34.52 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Alexander Hulleman  9.11.68    Alexander Hulleman  9.11.68 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Dick Nijmeyer  10.25.50    Dick Nijmeyer  10.25.50 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Alexander Hulleman  17.22.57    Alexander Hulleman  17.22.57 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Michael Bolk  19:10.92    Michael Bolk  19:10.92 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Michael Bolk  1:03.23    Bart Klompenmaker  1.01.90 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Michael Bolk  2:16.45    Bart Klompenmaker  2.15.50 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Michael Bolk  2:24.29    Michael Bolk  2:24.29 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Michael Bolk  4:55.42    Bart Klompenmaker  4.53.60 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Michael Bolk  5:09.02    Michael Bolk  5:09.02 
 

Dames senior

 

Heren senior

afstand/slag   Naam Tijd   Naam Tijd
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. rugcrawl   Diana van Oort  0.31.50    Michiel Jorink    28.37 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. rugcrawl   Diana van Oort  0.32.80    Arjan Dolstra  0.29.30 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. rugcrawl   Diana van Oort  1.07.70    Christiaan Spaay  1.00.04 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. rugcrawl   Diana van Oort  1.11.05    Arjan Dolstra  1.02.30 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. rugcrawl   Laura van den Berg  2:29.83    Arjan Dolstra  2.13.00 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. rugcrawl   Aswinha ten Klooster  2.33.50    Arjan Dolstra  2.17.92 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. schoolslag   Heleen Marissen  0.34.20    Bart Klompenmaker    29.76 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. schoolslag   Djamilla Gerner   35.48    Bart Klopenmaker  0.30.70 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. schoolslag   Heleen Marissen  1.14.70    Bart Klompenmaker  1.04.70 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. schoolslag   Lotte Pieterman  1:20.12    Bart Klopenmaker  1.08.00 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  2:44.44    Bart Klompenmaker  2.23.40 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. schoolslag   Lotte Pieterman  2:52.37    Bart Klopenmaker  2.32.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vlinderslag   Laura van den Berg  29.36    Michiel Jorink    26.47 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vlinderslag   Laura van den Berg  29.37    Daniel van de Weerd  0.26.90 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vlinderslag   Laura van den Berg  1:05.77    Michiel Jorink    59.51 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vlinderslag   Laura van den Berg  1:08.45    Daniel van de Weerd  1.01.80 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vlinderslag   Laura van den Berg  2:26.83    Michiel Jorink  2.19.96 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vlinderslag   Laura van den Berg  2:35.30    Arjan Dolstra  2.28.70 
 Gezwommen in 25 meter bad 50 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  27.21    Daniel van de Weerd  0.24.00 
 Gezwommen in 50 meter bad 50 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  27.71    Daniel van de Weerd  0.24.00 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  58.07    Michiel Jorink    53.57 
 Gezwommen in 50 meter bad 100 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  59.86    Daniel van de Weerd  0.54.90 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  2:05.31    Michael Bolk  1:59.44 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  2:09.41    Arjan Dolstra  2.02.70 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  4:37.56    Arjan Dolstra  4.16.90 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  4:38.62    Freddy van Hezel  4.32.30 
 Gezwommen in 25 meter bad 800 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  9:26.94    Arjan Dolstra  9.03.00 
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Danielle Meinema   9:42.36   
 Gezwommen in 50 meter bad 800 m. vrije slag   Danielle Meinema  9:42.36    Michiel Jorink  9.52.62 
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  18:09.87   
 Gezwommen in 25 meter bad 1500 m. vrije slag   Gabrielle Bolk  18:09.87    Alexander Hulleman  17:07.83 
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Danielle Meinema   18:23.36   
 Gezwommen in 50 meter bad 1500 m. vrije slag   Danielle Meinema  18:23.36    Michiel Jorink  18.42.98 
 Gezwommen in 25 meter bad 100 m. wisselslag   Laura van den Berg  1:08.01    Daniel van de Weerd  1.01.60 
 Gezwommen in 25 meter bad 200 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  2:26.58    Bart Klompenmaker  2.15.50 
 Gezwommen in 50 meter bad 200 m. wisselslag   Gabrielle Bolk  2:29.58    Rob Spijkerman  2.19.40 
 Gezwommen in 25 meter bad 400 m. wisselslag   Lilian Visscher  5.19.40    Arjan Dolstra  4.52.30 
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Danielle Meinema   5:15.82   
 Gezwommen in 50 meter bad 400 m. wisselslag   Danielle Meinema  5:15.82    Arjan Dolstra  5.06.30 
SwimTrack © 2002-2020